XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Dzieci na Różaniec zapraszamy we wtorki i w czwartki o godz. 16.30. W październiku adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 17.00.

2. Zapraszamy na kolejne parafialne wyjście do kina Centrum. Specjalnie dla naszej parafii 27.10 (czwartek) o godz. 18.15 zostanie wyświetlony film pt.: „Medjugorje”. Bilety na ten seans dostępne są tylko w naszej zakrystii.

3. Wspólnota Kręgu Biblijnego zaprasza na spotkanie chętnych pragnących zgłębiać piękno Słowa Bożego. Najbliższe spotkanie odbędzie się 24.10 po Mszy św. wieczornej w salce duszpasterskiej.

4. Już w nadchodzącym tygodniu rozpoczną się prace przy wstawianiu nowych okien w naszej parafialnej świątyni. Od strony klasztornego placu zostaną ustawione rusztowania a następnie wstawione okna. Do 2.11 jesteśmy zobowiązani podpisaną umową do wpłacenia drugiej raty za zamówione okna na konto firmy wykonującej zlecenie.

Już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim za ofiarność i modlitwę, a jednocześnie prosimy o materialne wsparcie remontu „wspólnego dobra” jakim jest parafialna świątynia.

5. W przyszłą niedzielę (30.10) podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji o. Huberta z racji jego zbliżających się imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc pamięci o zmarłych. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. W następny wtorek (1.11) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiane będą w naszym kościele o godz. 7.30; 9.00; 10.30 i 18.00. Na Cmentarzu Łyżwy Msza św. o godz. 13.00 – przed Mszą Św. na cmentarzu o godz. 12.30 odprawimy procesję żałobną modląc się za naszych zmarłych. Na Cmentarzu Łyżwy przyjmowane będą jeszcze wypominki i zbierane ofiary na franciszkańskie seminarium.

8. Za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulicy Langiewicza. W najbliższą sobotę 29.10 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Limanowskiego i Łyżwy.