XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Pod nowym adresem zaczyna działać nasza parafialna strona internetowa: www.skarzysko.franciszkanie.pl Zapraszamy do czytania treści tam umieszczanych i przeglądania zdjęć z wydarzeń z życia wspólnoty parafialnej. Na pewno znajdą się tam co tydzień ogłoszenia parafialne i intencje Mszy świętych na bieżący tydzień.

2. W miesiącu październiku serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Dzieci na Różaniec zapraszamy we wtorki i w czwartki o godz. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 17.00.

3. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna czynna każdego dnia od godz. 16.00

4. Dziś o godz. 16.00 grupa Apostolatu Maryjnego będzie miała swoje spotkanie formacyjne w auli klasztornej. Serdecznie zapraszamy chętnych i zainteresowanych by dołączyć do tej grupy.

5. W dniu jutrzejszym rozpoczną się prace przygotowawcze do wymiany okien w budynku naszego parafialnego kościoła. Etap ten zakłada prace polegające na oczyszczeniu, zabezpieczeniu i pomalowaniu starych okien po zewnętrznej stronie przed wstawieniem nowych okien. Już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim za ofiarność i modlitwę, a jednocześnie prosimy o materialne wsparcie remontu „wspólnego dobra” jakim jest parafialna świątynia.

6. W czwartek (13.10) zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o 17.15 wspólną modlitwą różańcową a zakończy się jak zazwyczaj zaraz po Mszy św. procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

7. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc pamięci o zmarłych. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty do kościoła. W najbliższą sobotę 15.10 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Jagodowej, Jastrzębiej, Kościuszki.