XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom i Dobrodziejom za wszelką ofiarność na tzw. tacę gospodarczą oraz za wszelkie ofiary składane/wpłacane na konto parafii.

2. W miesiącu październiku serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Dzieci na Różaniec zapraszamy we wtorki i w czwartki o godz. 16.30.
W październiku adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 17.00.

3. Dziś z racji „Dnia Papieskiego” przy drzwiach świątyni odbywa się kwesta i można wesprzeć materialnie, budowany przez nas wszystkich od 23 lat „żywy pomnik” św. Jana Pawła II.

4. Już tradycyjnie w III środę miesiąca, a więc 18 października, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym na wieczór uwielbienia, wieczór chwały.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc pamięci o zmarłych. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. W najbliższą sobotę 22.10 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Gołębiej, Granitowej i Grzybowej.