XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W miesiącu październiku serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Dzieci na Różaniec zapraszamy we wtorki i w czwartki o godz. 16.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 17.00.

2. W piątek (13.10) zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 17.15 wspólną modlitwą różańcową a zakończy się jak zazwyczaj zaraz po Mszy św. procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Także w piątek (13.10) zapraszamy na Msze św. wieczorną o godz. 18.00 podczas której modlić się będziemy w intencji zmarłego o. Marka Zienkiewicza 3 rocz. śm.

3. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc pamięci o zmarłych. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

4. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty do kościoła mieszkańcom ulic: Czerwonego Krzyża, Fabrycznej. W najbliższą sobotę 14.10 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Franciszkańskiej, Gierymskiego, Głogowej.