XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach której od godz. 17.30 będzie nabożeństwo wypominkowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Ponadto w każdy piątek listopada o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

2. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.30 zostaną pobłogosławione i poświęcone opłatki, które od jutra brat Paweł będzie roznosił do domów na terenie naszej parafii (w dni powszednie od 15.30 do 19.00; w soboty od 10.00).

3. We wtorek (15.11) zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 18.00 przy relikwiach błogosławionego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

4. W środę (16.11) Liturgii Kościoła celebrować będziemy Uroczystość Matki Bożej Ostrobramskiej, Głównej Patronki Miasta. Serdecznie zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy w intencji mieszkańców naszego Miasta.

5. W przyszłą niedzielę (20.11) podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się w intencji o. Janusza, proboszcza naszej parafii i gwardiana tutejszego klasztoru. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w przeddzień Jego imienin.

6. Dziś do skarbony przy drzwiach świątyni zbierane są ofiary w ramach akcji: Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W przyszłą niedzielę do puszek po wszystkich Mszach Św. zbierane będą ofiary na potrzeby Sióstr Klauzurowych – Sióstr Klarysek. Miejmy świadomość, że to one wypiekają dla naszej Parafii hostie do sprawowania Mszy świętych i na pewno modlą się za naszą parafię.

7. Za sprzątanie świątyni i ofiary na kwiaty serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Obywatelskiej, Organizacji Orzeł Biały, Piaskowej. W najbliższą sobotę 19.11 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Pięknej, Podjazdowej, Przechodniej.