XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom i Dobrodziejom za wszelką ofiarność na tzw. tacę gospodarczą, która była w zeszłym tygodniu i w całości została przeznaczona na cele inwestycyjne parafii. Także bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary składane/wpłacane na konto parafii.

2. Dziś w ramach Solidarności z Kościołem Prześladowanym po każdej Mszy św. zbieramy do skarbony przy drzwiach świątyni ofiary na pomoc Kościołowi w potrzebie. Tegoroczna zbiórka dedykowana jest Chrześcijanom w Syrii. 

Zaraz po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne wszystkich rodziców dzieci 1 Komunijnych.

3. Dzisiaj (19.11) podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się w intencji o. Janusza, proboszcza naszej parafii i gwardiana wspólnoty klasztornej, z racji zbliżających się imienin. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

4. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz.: 17.00 – 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach której od godz. 17.30 odprawiamy nabożeństwo wypominkowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Ponadto w każdy piątek listopada o godz. 18.00 jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. Tegoroczne rekolekcje adwentowe w naszej Parafii będą od 3–5.12 (czyli za dwa tygodnie). Nauki będzie głosił ks. Jarosław Ciuchna (Kustosz Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce). 

6. Za sprzątanie świątyni i ofiary na kwiaty serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Limanowskiego, Łyżwy, Obywatelskiej. W najbliższą sobotę 25.11 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Ogólnej, Ogrodniczej, Oleśnickiej.