XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach której od godz. 17.30 będzie nabożeństwo wypominkowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Ponadto w każdy piątek listopada o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Można jeszcze przynosić na wypominki do zakrystii lub kancelarii. Kartki są wyłożone na stoliku pod chórem.

2. W środę (9.11) przypada święto poświęcenia Bazyliki na Lateranie – matki wszystkich bazylik. W piątek (11.11) przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. tego dnia w naszej świątyni będą o godz. 7.00 i
o godz. 18.00.

3. W ramach przygotowań do uroczystości Matki Bożej Ostrobramskiej (16.11), Patronki naszego miasta, Kustosz Sanktuarium ks. Jerzy serdecznie zaprasza wszystkich wiernych do udziału w Procesji Zawierzenia, która się odbędzie w sobotę (12.11) o godz. 17.00 i wyruszy z parafii pw.: św. Brata Alberta. Więcej informacji o obchodach uroczystości na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.

4. W minionym tygodniu dostarczono nowe okna, które w najbliższym czasie zostaną wstawione w budynku naszej parafialnej świątyni. Od strony klasztornego placu zostały ustawione rusztowania. W minionym tygodniu zobowiązani podpisaną umową wpłaciliśmy z parafialnego konta drugą ratę należności za zamówione okna.

Już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim za ofiarność i modlitwę, a jednocześnie prosimy o materialne wsparcie remontu „wspólnego dobra” jakim jest parafialna świątynia.

5. Za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Oleśnickiej. W najbliższą sobotę 12.11. o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Obywatelskiej, Organizacji Orzeł Biały, Piaskowej.