XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada druga niedziela miesiąca więc dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii. Przypominamy, że rozpoczęły się przygotowania do kapitalnego remontu elewacji budynku kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom za wszelką ofiarność na rzecz parafialnej świątyni.

2. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W ramach której od godz. 17.30 będzie nabożeństwo wypominkowe, na które zapraszamy codziennie o godz. 17.30. Ponadto w każdy piątek listopada o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.30 zostaną pobłogosławione i poświęcone opłatki, które od jutra brat Paweł będzie roznosił do domów na terenie naszej parafii (w dni powszednie od 15.30 do 19.00; w soboty od 10.00).

4. W czwartek (16.11) w Liturgii Kościoła celebrować będziemy Uroczystość Matki Bożej Ostrobramskiej, Głównej Patronki Miasta. Serdecznie zapraszamy tego dnia do wspólnej modlitwy w intencji mieszkańców Miasta.

5. W przyszłą niedzielę (19.11) podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się w intencji o. Janusza, proboszcza naszej parafii i gwardiana tutejszego klasztoru. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy z okazji Jego imienin.

6. W przyszłą niedziele będzie to już XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji do skarbony przy drzwiach świątyni zbierane będą ofiary na ten cel.

7. Za sprzątanie świątyni i ofiary na kwiaty serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Kredytowej, Kruczej, Langiewicza. W najbliższą sobotę 18.11 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Limanowskiego, Łyżwy, Obywatelskiej.