XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W miesiącu październiku serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Dzieci na Różaniec zapraszamy we wtorki i w czwartki o godz. 16.30. W październiku adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 17.00.

2. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc pamięci o zmarłych. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki, które po wypełnieniu można przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. Ogłoszenie Rady Osiedla: Zakończyła się bieżąca kadencja Rady Osiedla Dolna Kamienna I. Rada działa nieustannie od 25 lat na rzecz mieszkańców. W przyszłą niedzielę (29.10) od godziny 8 do 17 w budynku Ośrodka Szkolno Wychowawczego przy ulicy Spacerowej odbędą się wybory do nowej Rady. Bardzo prosimy mieszkańców osiedla Dolna Kamienna I o czyn udział w głosowaniu.

4. Za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulicy: Gołębiej i Grzybowej. W najbliższą sobotę 28.10 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Jagodowej, Jastrzębiej i Jaskółczej.