XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.07.2024

1. Dziś pierwsza niedziela lipca. Czas wakacji niech sprzyja pogłębianiu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE ZE SKARŻYSKA NA JASNĄ GÓRĘ w dniach od  7 – 13 sierpnia.  11 sierpnia organizowana będzie jednodniowa autokarowa pielgrzymka do Częstochowy. Informacji udziela o. Janusz.

2. Zapraszamy również na: Rekolekcyjne Spotkanie Młodych „Maxfestiwal” do Niepokalanowa w terminie 12-14 lipca. Wszelkich informacji udziela o. Hubert.

3. Dzisiejszej niedzieli podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlili się za Żołnierzy Armii Krajowej mieszkańców dzielnicy Posadaj uwięzionych i pomordowanych w roku 1944 w obozie hitlerowskim Gross Rosen.

4. W liturgii tego tygodnia obchodzić będziemy w czwartek Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

5. We wtorek, jak każdego tygodnia Msza św. wieczorna odprawiona zostanie w intencjach wszystkich Czcicieli Św. Antoniego z Padwy. 

6. W sobotę, 13 lipca, po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

7. Zapraszamy w okresie wakacyjnym na adoracje Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 18.00.

8. W przyszłą niedzielę tacę przeznaczymy na cele gospodarcze, aby w ten sposób kontynuować rozpoczęte dzieła. Bliżej o projektach tych prac przedstawimy w najbliższym czasie.

9. Dziękujemy serdecznie młodzieży naszej parafii, zaangażowanej w duszpasterstwo, za wczorajsze sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 8.00 mieszkańców z ul. Rzeźnianej, ul. Skowronkowej i ul. Słowikowej.