V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca o 10.30 będzie Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W najbliższą sobotę (11.02) w liturgii Kościoła wspominać będziemy Matkę Bożą z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Do naszej parafialnej świątyni zapraszamy wszystkich Parafian chorych i osoby w podeszłym wieku na modlitwę w ich intencji. Dobrego Boga prosić będziemy o siły w dźwiganiu krzyża choroby i cierpienia. Msza św. dla chorych zostanie odprawiona w sobotę (11.02) o godz. 10.30, w czasie której będziemy udzielać sakramentu Namaszczenia chorych.

3. Codziennie, od poniedziałku do piątku serdecznie zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 17.00 – 18.00. Niech będzie to czas naszego przygotowania i wyciszenia się przed wieczorną Eucharystią, a także niech to nasze trwanie przed Panem Jezusem przyniesie Pokój do naszego serca w tym niełatwym czasie.

4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ulicy 3 Maja (numery parzyste). W najbliższą sobotę 11.02 o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy 1 Maja (numery nieparzyste).