IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Jutro (01.05) uroczystą procesją rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa te odprawiane będą w naszej świątyni codziennie przez cały miesiąc o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej codziennej modlitwy. Zachęcamy także by odmawiać Litanię Loretańską także w domu w gronie rodziny. Niezmiennie od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się o godz. 17.00.

2. W środę (3.05) przypada uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. tego dnia będą odprawiane w porządku niedzielnym. Maturzystów w przededniu egzaminu maturalnego zapraszamy szczególnie na Msze św. na godz. 18.00. Wówczas wspólnie będziemy Boga prosić o potrzebne łaski dla nich.

3. W tym tygodniu przypada 1 piątek miesiąca (5.05). W godzinach przedpołudniowych kapłani odwiedzą chorych z terenu naszej parafii z posługą sakramentalną. Msze św. w piątek będą o godz. 7.00, 16.30 (dla dzieci i młodzieży) i o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi będzie już przed Mszą św. Ofiary zebrane tego dnia będą przeznaczone na wsparcie misji franciszkańskich.

4. W 1 sobotę miesiąca (6.05) zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30 i modlitwę różańcową związaną z wynagrodzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty mieszkańcom ulic: Jastrzębiej, Jaskółczej, Kanarkowej. W najbliższą sobotę (06.05) o godz. 8.00 posprzątanie świątyni powierzamy mieszkańcom ulicy: Kosynierów, Kościuszki, Kredytowej.